لوازم یدکی جیلی EC7

برای استعلام موجودی و قیمت محصولات با ما تماس بگیرید!

خودروی جیلی EC7 از مجموعه خودروهای سواری چینی بود که در سال 1391 به بازار خودروی ایران راه یافت و به سرعت کمیاب شد، چراکه در تیراژ کم وارد کشور شد و به سبب فیزیک قابل‌قبول و نکات فنی مناسب، به سرعت خریدارانش را پیدا کرد. امروزه تهیه قطعات یدکی جیلی EC7 یکی از دغدغه‌های بزرگ رانندگان این خودرو است که در این راهنما به معرفی قطعات یدکی این خودرو و چگونگی خریدِ آسان لوازم یدکی آن می‌پردازیم.

خرید قطعات و لوازم یدکی چینی خودرو در آساک چین یدک

لوازم یدکی جیلی EC7

جیلی EC7 مجهز به یک پیشرانه چهار سیلندر تنفس طبیعی به حجم ۱.۸ لیتر است که می‌تواند ۱۳۸ اسب بخار در دور موتور ۶۲۰۰ دور در دقیقه نیرو تولید کند. همچنین این خودرو از استاندارد آلایندگی یورو ۴ پیروی می‌کند و در هر ۱۰۰ کیلومتر چیزی حدود ۷.۲ لیتر بنزین مصرف می‌کند؛ البته این رقم مربوط به سیکل ترکیبی مصرف سوخت آن است و در شهر و جاده این اعداد متفاوت هستند.

لوازم یدکی جیلی EC7 شامل قطعات جلوبندی مانند سپر، قطعات موتوری، لوازم جلوبندی و لوازم جانبی مصرفی است که همگی در سایت آساک چین یدک با بهترین قیمت و کیفیت موجود می‌باشند. توجه داشته باشید که به علت کمیابی قطعات این خودروی چینی، قیمتِ لوازم یدکی جیلی EC7 بسته به مکانی که از آن خرید می‌کنید و متفاوت است و شما ملزم هستید که بهترین قیمت را از طریق بهترین فروشگاه قطعات یدکی به دست آورید.

معیارهای خرید لوازم یدکی جیلی EC7

برای خرید قطعات یدکی جیلی EC7 باید معیارهای خود را بررسی کنید تا بتوانید بهترین و سودمندترین خرید را برای خود رقم بزنید و بهترین قطعه یدکی را بر روی خودروی جیلی EC7 خود نصب کنید. اولین معیار شما باید تضمین کیفیت محصول باشد، چراکه امروزه با توجه به قیمت بالای محصولات یدکی و خصوصاً قطعات یدکی خودروهای چینی، صرف هزینه باید یک بار انجام شود و بیشترین بازدهی را برای شما داشته باشد.

معیار بعدیِ شما، باید قیمت مناسب محصولات یدکی باشد، چراکه بازار خودروی ایران عموماً از یک قیمت ثابت در حوزه لوازم یدکی پشتیبانی نمی‌کند و یافتن فروشگاهی که قیمت‌هایش اعتبار منطقی داشته باشند بسیار حائز اهمیت است. تضمین کیفیت و قیمتِ محصولاتِ یدکی جیلی EC7، از اولویت‌های فروشگاه یدکی آساک چین یدک است. این فروشگاه با تضمین اصالت محصول، بهترین لوازم و قطعات را در اختیار شما قرار می‌دهد و سودمندترین خریدِ ممکن را برای شما فراهم می‌کند.

خرید لوازم یدکی جیلی EC7

به سبب کمبود قطعات یدکی جیلی EC7 در ایران، همواره فقدان فروشگاهی که بتواند به کامل‌ترین شکل ممکن، از صفر تا سد لوازم یدکی جیلی EC7 را فراهم کند حس می‌شود. همچنین کمیابی جیلی EC7 و قطعات یدکی آن در ایران در چندین سال اخیر، موجب شده که سوء استفاده‌گران بازار خودرو در ایران، دست به تصویب قیمت‌های بالاتر برای قطعات وارداتی این خودرو بزنند و همین امر یافتن فروشگاهی که علاوه بر تضمین اصالت کیفیت قطعات یدکی، بهترین قیمت‌ها را نیز در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد احساس می‌شود.

آساک چین یدک تمام نیازهای خریداران را برطرف کرده و علاوه بر تضمین اصالت محصول و قیمت‌های منصفانه، آسان‌ترین پروسه خرید قطعات یدکی جیلی EC7 را در اختیار مشتریان قرار داده‌است و شما با خرید از طریق این سایت، قادر خواهید بود که قطعات یدکی موردنیاز را چه به صورت تکی و چه به صورت عمده تهیه کنید.

سوالات متداول

آیا خرید قطعات یدکی جیلی امن است؟

سایت آساک چین یدک با در اختیار داشتن نماد اعتماد الکترونیک، امن‌ترین و آسوده‌ترین خرید را برای مشتریان عزیز فراهم کرده.

آیا خرید اینترنتی لوازم یدکی جیلی EC7  از آساک چین یدک مقرون به صرفه خواهد بود؟

فروشگاه آساک چین یدک به این دلیل که نماینده رسمی فروش قطعات خودروهای چینی در ایران است، قیمت‌های بسیار منصفانه‌تری نسبت به مراکز غیررسمی دارد.

خرید قطعات و لوازم یدکی خودرو چینی در آساک چین یدک